خرید خرمای زاهدی برای صادرات

خرید خرمای زاهدی درجه یک

برای خرید خرما در شیراز می توانید از مراکز اینترنتی معتبر اقدام نمایید. در این مراکز انواع خرما با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت عرضه می گردد. با توجه به اینکه کشور ما دارای رتبه ی دوم در میان تولید کنندگان برتر خرما در دنیا می باشد باید از این فرصت به خوبی استفاده کرد. خرمای میوه ای پر از انواع ویتامین ها و مواد معدنی است. به همین دلیل خوردن آن خواص بسیاری به همراه دارد.

کشورهای زیادی با علم به فواید بیشمار خرما اقدام به خرید آن می نمایند. از طرفی این میوه ی با ارزش در مناطق محدودی به ثمر می نشیند. با توجه به کیفیت بالای خرمای زاهدی ایران به ویژه در استان بوشهر لذا صادرات این محصول رونق زیادی دارد.

هر ساله تاجران زیادی در فصل برداشت خرما به صورت مستقیم از تولید کنندگان خرید خود را انجام می دهند.

در این مرکز پخش و فروش بدون واسطه ی خرما می توانید بهترین خرما را با کمترین قیمت خریداری کنید. تازگی محصول و ارسال سریع و به موقع از خدمات ویژه مرکز نگین جنوب به شمار می رود.

بهترین نوع خرمای زاهدی

خرمای زاهدی گوشتی درجه یک

بهترین نوع خرمای زاهدی را با توجه به سایز خرما و رنگ آن می توان تشخیص داد. البته این کافی نیست و باید میزان گوشتی بودن خرما نیز بررسی شود. سایزهای درشت و گوشتی با رنگ روشن دارای بالاترین کیفیت می باشند. این نوع خرما در استان بوشهر و منطقه ی پشتکوه به فراوانی یافت می شود. این امر به علت آب و هوای ویژه ی این منطقه می باشد.

مراکز پخش عمده خرمای درجه یک را برای بسته بندی های زیبا و صادرات آماده می کنند. زیرا مشتری های خارجی مبالغ بالایی را برای خرید خرمای زاهدی درجه یک با بسته بندی زیبا پرداخت می کنند. از طرفی رشد اقتصاد کشور وابسته به صادرات محصولات کشاورزی ممتاز است. و از این طریق درآمد خوبی عاید اقتصاد ایران می شود.

بهترین خرمای ایران به کشورهای مختلفی از جمله روسیه، هند، ترکیه و کشورهای عربی صادر می گردد. کشاورزان اولویت فروش خود را به خریدارانی میدهند که به صورت یکجا محصولشان را خریداری کند. بعد از آن به سراغ تاجران با تجربه و سردخانه داران می روند.

مراکز پخش اینترنتی انواع خرما

قیمت خرما زاهدی درجه یک بوشهر

در مراکز اینترنتی معتبر انواع خرمای درجه یک به صورت عمده عرضه می گردد. یکی از بهترین مزیت هایی که برای فروشگاه های اینترنتی می توان ذکر کرد این است که برای ثبت سفارش نیاز به مراجعه ی حضوری نیست. با این کار در زمان و هزینه ها صرفه جویی می شود.

انواع خرما شامل خرمای زاهدی ، کبکاب، مضافتی، پیارم، خاصویی و استعمران در این مراکز به فروش می رسد. امکان مقایسه ی آنلاین قیمتها و مشاهده ی محصولات به صورت اینترنتی برای بسیاری از تجار ارزشمند است. به همین دلیل در سال های اخیر انجام معاملات اینترنتی به شدت در حال گسترش می باشد. که این مسئله در کشورهای توسعه یافته بیشتر به چشم می خورد. در کشور ما نیز تجارت الکترونیک رو به افزایش است. در حقیقت تجار در نقاط مختلف جهان به راحتی با عمده فروشان و صادر کنندگان خرما ارتباط برقرار می نمایند.

با توجه به حجم فروش بالای خرمای زاهدی و انواع دیگر خرما در این مراکز همواره محصولات با کیفیت عرضه می شود. با توجه به نیاز و سفارشی که مشتری به تأمین کننده می دهد خرما آماده سازی و ارسال می گردد.

خرمای زاهدی نگین جنوب

در مجموعه ی نگین جنوب خرما در قطر درجه یک به صورت عمده عرضه می گردد. از مزیت های مجموعه ی ما این است که خرمای ممتاز بدون واسطه و به صورت مستقیم  از نخلستان عرضه می گردد. لذا قیمت ها همواره در پایین ترین حد ممکن بوده و در عوض کیفیت در بالاترین درجه می باشد.

یکی از مسائلی که هنگام خرید و ثبت سفارش باید به آن دقت شود نوسانات قیمت خرما می باشد. با توجه به اینکه شرایط به گونه ای است که در طول سال قیمت ها چندین بار تغییر می کند توصیه ی ما به تجار گرامی استعلام آخرین نرخ خرما از مشاورین مجموعه می باشد. پس از اطلاع دقیق از قیمت ها و تعیین حجم سفارش می توانید برای ثبت سفارش اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما