قیمت خرمای پیارم درجه یک در بازار تهران

قیمت خرمای پیارم و خرما مضافتی درجه یک در بازار تهران متفاوت است. خرمای پیارم یکی از بهترین خرماهای ایرانی و جزو گران ترین آن محسوب می شود. پوست و گوشت خرما به هم چسبیده است. این محصول به کشورهای دیگر هم صادر می شود. کشورهای همسایه و حومه ی خلیج فارس و دریای عمان از جمله کشورهای وارد کننده می باشند.  این خرما در استان هرمزگان تولید می شود و به دیگر نقاط کشور هم ارسال می گردد. این محصول بعد از برداشت به کارخانه ها برده می شود و در کارخانه فرآوری می شود و به صورت های گوناگون به بازار عرضه می شود.

قیمت خرمای پیارم درجه یک در بازار تهران

سفارش خرمای پیارم درجه یک باکیفیت

سفارش خرمای پیارم درجه یک باکیفیت

سفارش خرمای پیارم درجه یک باکیفیت از طریق سایت ها و یا مراکز فروش انجام می پذیرد. این سایت ها که از طرف کارخانه ها ساخته و طراحی شده اند انواع خرما در مدل های متنوع و مشخصات کامل و قیمت های آن را در معرض دید مشتری قرار می دهند و مشتری می تواند با توجه به نیاز خود اقدام به خرید به صورت عمده ای و یا جزئی کند. خرید عمده ای هم برای فروشنده و هم برای خریدار باصرفه است و قیمت محصولات را پایین تر می آورد.

خرما خشک و خرما کبکاب لاکی درجه یک بعد از این که از کشاورز خریداری شد به کارخانه برده می شود و در کارخانه به صورت فرآوری شده در بسته بندی های مختلف تولید می شود و به بازار عرضه می شود. خرمای پیارم درجه یک صادراتی بوده و علاوه بر تامین نیاز بازارهای داخلی به کشورهای دیگر هم ارسال می گردد. ارسال به کمک شرکت های بازرگانی و تجار و بازرگانان صورت می پذیرد. این محصول هم طعم  و هم مزه ی لذیذی دارد و در تمام دنیا شناخته شده است.

بهترین برند خرمای پیارم درجه یک در بازار بین المللی

بهترین برند خرمای پیارم درجه یک در بازار بین المللی

بهترین برند خرمای پیارم درجه یک در بازار بین المللی دارای کیفیت عالی و مرغوبیت بالایی می باشد. این محصول علاوه بر ایران در بازارهای بین المللی هم شناخته شده است و مشتریان زیادی دارد. مشتریان که در آن سوی مرزها هستند ترجیح می دهند که خرمایی خریداری کنند که دارای برند باشد و کیفیت و مرغوبیت خوبی هم داشته باشد.

قیمت این محصولات نسبت به نمونه های دیگر گران تر است با این حال مشتریان ترجیح می دهند که محصول درجه یک را خریداری نمایند. شرکت های بازرگانی و تجار و بازرگانان این محصول را از داخل کشور خریداری می کنند و به کشورهای دیگر صادر می کنند و محصولاتی را که در دیگر کشورها تولید می شوند را به داخل بازار ایران وارد می کنند و در کنار محصولات ایرانی به صورت اینترنتی و یا مستقیم به فروش می رسانند.

عرضه انواع خرمای پیارم درجه یک

عرضه انواع خرمای پیارم درجه یکعرضه انواع خرمای پیارم درجه یک از طریق سایت ها و یا مراکز فروش انجام می پذیرد. این مراکز فروش از طرف کارخانه مجوز دارند و محصولات اصل و درجه یک را به قیمت درب کارخانه به مشتری عرضه می کنند. برای خرید ارزانترین خرمای پیارم بهتر است به سایت ها مراجعه کنید. در فروشگاه های اینترنتی انواع محصولات با مشخصات کامل و قیمت های آن ها در معرض دید مشتری گذاشته می شوند و مشتری می تواند با توجه به سلیقه ی خود اقدام به خرید کند.

این سایت ها برای جذب مشتری محصولات خود را با تخفیف های ویژه عرضه می کنند و علاوه بر آن ارسال رایگان و ضمانت خرید خرما و گارانتی های چند ماهه که همگی برای جذب مشتری و احترام به حقوق مشتریان می باشد. خریداران این محصول مغازه داران سطح شهرها و یا کارخانه های تولیدی می باشند. این مراکز خرمای درجه یک را خریداری می کنند و بعد از ارسال به کارخانه در چرخه ی تولیدی خود به کار می گیرند.

خریدار خرمای پیارم مرغوب صادراتی

خریدار خرمای پیارم مرغوب صادراتیخریدار خرمای پیارم مرغوب صادراتی از طریق مراکز فروش انجام می پذیرد. محصولات صادراتی از نوع درجه یک می باشند که علاوه بر داخل کشور به بازارهای بین المللی هم صادر می شوند. قیمت این محصولات بالاتر است ولی با این حال مشتریان خاص خودشان را دارند.

در بازار انواع خرما با مشخصات کامل و قیمت های متنوع مطابق با سلیقه ی مشتری به او عرضه می شوند. خرما با در نظر گرفتن این که در کدام نطقه ی کشور کاشت و برداشت شده است قیمت های متفاوتی دارند. عرضه خرما خاصویی و خرما جیرفت که در کشور مشتریان زیادی دارند از طریق بازار و مراکز فروش در شهرهای مختلف انجام می پذیرد.

خرما خاصوصیی که در بوشهر کشت می شود. شکل این خرما شبیه آلو است و خوشمزه تر از خرمای پیارم است اما قیمت خیلی ارزانی دارد. خرما طبع سرد درجه یک را از بین می برد و برای افرادی که سردمزاج هستند موثر است و قدرت بدنی و انرژی این افراد را زیاد می کند.

مرجع فروش بهترین برند های خرما و رطب

مرجع فروش بهترین برند های خرما و رطبمرجع فروش بهترین برندهای خرما و رطب در داخل کشور راه اندازی شده است. این مرجع انواع خرمای تولیدی در کشور به همراه مشخصات آن اعم از این که در کدام منطقه کاشت و برداشت شده اند و در کدام  کارخانه فرآوری می شوند و در کدام مناطق و در کدام شهرها و توسط چه مراکزی به فروش می رسند قرار داده می شود تا مشتریان بتوانند مطابق با نیاز خود هر نوع محصولی را که می خواهند خریداری نمایند.

کیفیت بالا و قیمت پایین باعث جذب مشتری می شود. مشتریانی که در کشورهای دیگر هم زندگی می کنند و می خواهند خرمای اصل و درجه یک را خریداری نمایند می توانند به سایت ها مراجعه کنند. بیشتر کارخانجات برای احترام به حقوق مشتریان در کشورهای دیگر هم نمایندگی فروش دارند. این مراکز از طرف کارخانه مجوز دارند و زیر نظر کشور مقصد محصولات خود را به فروش می رسانند.

خرید خرمای پیارم درجه یک اصل

خرید خرمای پیارم درجه یک اصلخرید خرمای پیارم درجه یک اصل از طریق مراجعه مستقیم به کارخانه انجام می پذیرد. تولید انواع خرما در کارخانجات صاحب برند انجام می پذیرد. این محصولات بعد از تولید به صورت فله ای و یا بسته بندی شده به سراسر کشور ارسال می گردد. خرمای پیارم بعد از این که در کارخانه فرآوری شده به سراسر کشور منتقل می شود.

قیمت این محصول گران تر از بقیه ی خرماهاست و در رتبه ی یک صادرات به کشورهای دیگر قرار دارد با این حال مشتریان زیادی هستند که برای خرید این محصول در داخل کشور اقدام می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما